STORE

 


 

ÜYELİK PAKETLERİ :

 

 • PRO ÜYE

  89tl / Yıllık

 • Antrenman Programlarının Tamamını Görebilir
  ……………………………………………………………..

  Özel Antrenman Programlarını Görebilir
  ……………………………………………………………..

  Eklenecek Olan Bütün İçeriği Görebilir
  ……………………………………………………………..

  Üye Ol

   


 

 • FİT ÜYE

  59tl / Yıllık

 • İncelten Antrenman Serisi
  ………………………………………….

  Bikini Vücudu Antrenman Serisi
  ………………………………………….

  Kadın Bölgesel Antrenmanlar
  ………………………………………….

  Karın Antrenmanları Serisi
  …………………………………………

  Streching Antrenmanları
  …………………………………………

  Üye Ol

 • POWER ÜYE

  69tl / Yıllık

 • Evde Vücut Geliştirme Serisi
  ………………………………………….

  Plaj Vücudu Antrenman Serisi
  ………………………………………….

  Klasik Vücut Geliştirme Programları
  ………………………………………….

  Karın Antrenmanları Serisi
  …………………………………………

  Streching Antrenmanları
  …………………………………………

  Üye Ol

 

 

 


 

 SPOR SALONLARI & ŞİRKETLER

 

+ Eğer spor salonu sahibiyseniz ve ayrıcalıklı üyelerinize, UVFITNESS® PRO ÜYELİĞİ’ni hediye etmek isterseniz toplu alımlar için bizimle iletişime geçin.

+ Yıllık üyelerinize UVFITNESS® PRO ÜYELİĞİ hediye edin ve daha mutlu, daha bilgili müşterilerle salonunuzun başarı oranını yükseltin. Salon müşterilerinizin ne kadar çok soru sorduğunu tahmin edebiliyoruz.

+ Üye olduğunuz salon sahibini UVFITNESS® PRO ÜYELİĞİ için bilgilendirin ve sizin daha hesaplı şekilde üye olmanızı sağlasın.

+ Eğer şirket sahibiyseniz ve çalışanlarınıza küçük bir hediye vermek istiyorsanız, UVFITNESS® PRO ÜYELİĞİ’ni onlara sunabilirsiniz. Zinde çalışanlar ile daha verimli iş sonuçları elde edebilirsiniz.

+ 10 kişilik  arkadaş grubunuz varsa, UVFITNESS® PRO ÜYELİĞİ sizin için daha hesaplı olabilir.

İLETİŞİM SAYFASI


 

SIK SORULAN SORULAR:

 

Bizim işimiz fitness, üretmemiz gereken çok fazla antrenman ve anlatılması gereken çok fazla konu var. Sanal ortamda ödeme güvenliği sağlayabilmek çok zahmetli ve zaman alan bir iş. İşimize daha iyi odaklanabilmek için, bizde böylesine ağır bir yükü işin profesyönellerine bıraktık. Odaklıpazar A. Ş.  (www.odaklipazar.com) Türkiye’nin en güvenli internet ödeme noktasıdır ve bizim çözüm ortağımızdır.

Bütün paketlerin üyelik süreleri 12 aydır. Siz üye olduktan tam olarak 12 ay sonra üyeliğiniz sona erer. Bir defa ödeme yapar ve 12 ay boyunca kullanım sağlarsınız. Dahası, üye olduğunuz paketlere yeni eklenecek olan programlarıda görebilirsiniz.

Personal trainer hizmeti, kesinlikle üyelik ücretine dahil değildir.

 


 

odeme1

+ Ödeme işlemleri sponsorluğumuzu üstlenen OdaklıPazar tarafından yürütülmektedir. Ödeme güvenliğini sağlamak gibi zor bir işe enerjimizi harcamıyor ve ödeme güvenliğini profesyonellere bırakıyoruz. Odaklı pazar Ödeme sayfası %100 güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan özel “https” başlıklı sayfalardır.

+ Kredi Kartı / PayPal / Havale yöntemlerinden herhangi biriyle ödeme yapabilirsiniz. Satın alacağınız üyelik paketinin yanına, PT Programınıda sepete ekleyerek satın alabilirsiniz.

+ “ÜYE OL” butonuna bastığınızda, OdaklıPazar ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.”

 

OdaklıPazar

Tel : 0216 388 18 13
Hafta İçi : 11:00-17:00

 

Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize katılın